Міністр Федоров: В Україні скоро запрацює цифровий рекрутинг до ЗСУ

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів в ефірі телемарафону, що в Україні скоро запрацює проєкт для цифрового рекрутингу до лав Сил оборони України — він уже на завершальній стадії.

Спочатку почнуть набирати операторів безпілотників.

«Ми вже запустили декілька бета-тестувань із бригадами, коли шукаємо таргетовано пілотів-операторів для роти ударних дронів. Зараз тестуємо процес, яким є зворотний зв’язок від охочих вступити до лав ЗСУ», — сказав міністр, додавши, що проєкт має полегшити комунікацію, пояснити охочим, ким вони можуть стати в армії, скільки триватиме навчання, якою буде зарплата тощо.

  • Наприкінці минулого року рекрутингом почало займатись Міноборони. Відомство уклало угоди з чотирма компаніями, які надали безплатно свої майданчики для розміщення вакансій. Це Lobby X, Work.ua, Robota.ua, OLX Україна.
  • На початку січня 2024 року в Міністерстві оборони повідомили про «позитивну реакцію» на вакансії у війську. 389 підрозділів розмістили оголошення про 1 847 вакансій на цих майданчиках і отримали понад 17 500 відгуків.