Канадські рятувальники знайшли рибалку, який два тижні дрейфував на плоту в океані

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

У територіальних водах Канади, за 110 кілометрів від західного узбережжя США, знайшли рибалку, який зник безвісти майже два тижні тому. Його знайшли живим на рятувальному плоту.

Про це повідомляє BBC.

«Добрі самаритяни» знайшли рибалку 26 жовтня — через день після того, як призупинили пошуки.

Чоловік вийшов з вашингтонського порту Грей-Гарбор 12 жовтня. Він і ще один моряк мали повернутися 15 жовтня. Берегова охорона призупинила пошуки 25 жовтня — після того, як бригади обшукали понад 14 тисяч квадратних кілометрів, це тривало більш як вісім годин. Іншого чоловіка досі не знайшли.

Офіційні особи не назвали імен рятувальників і не розповіли, як вони його знайшли. Проте телеканал King-TV, що в штаті Сіетл, упізнав їх як Раяна Плейнса та його дядька Джона з канадського міста Сук.

«Я побачив вдалині щось схоже на рятувальний пліт, забіг усередину і навів на нього бінокль, а потім звідти злетіла сигнальна ракета», — розповів Раян телеканалу.

«Ми підняли його на борт. Він міцно обійняв мене, і це було емоційно. Ми приготували йому сніданок. Він випив три пляшки води. Він був дуже голодним, бідолаха», — продовжив Джон. Чоловік розповів йому, що був на плоту самотою протягом 13 днів, що упіймав лосося, після того як у нього скінчилася їжа.

Стан чоловіка стабільний, його доставила на берег канадська берегова охорона. Зараз чоловік у лікарні в Британській Колумбії.