Apple шукає україномовного фахівця для голосового помічника Siri

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Videvo

Компанія Apple відкрила вакансію україномовного фахівця для голосового помічника Siri.

Про це йдеться у відповідній вакансії на сайті компанії.

Серед основних вимог до кандидата — вільне володіння англійською та українською мовами з відмінним розумінням, граматикою і навичками вичитки. Також кандидат повинен мати відмінні навички слухання і розуміти словесні нюанси діалектів української мови, зокрема його відмінності в різних регіонах України.

«Як аналітик анотацій ви будете слухати й розшифровувати аудіофайли, а також оцінювати реакцію Siri та використання нею мови клієнтів, які погодилися на участь у програмі оцінювання. Ви будете використовувати свої мовні й культурні знання, а також аналітичні навички, щоб оцінювати відповіді на відповідність рекомендаціям. Ми шукаємо кандидатів, які вільно володіють українською мовою», — йдеться в описі вакансії.

Посада пропонується в ірландському місті Корк, де розташоване європейське представництво Apple. Компанія обіцяє «конкурентоспроможну оплату праці, великі переваги, право брати участь в акціонерному плані компанії, відпустки та знижки працівникам».

  • Українські студії POSTMODERN Postproduction і «Так Треба Продакшн» стали офіційними партнерами Netflix та займатимуться українською локалізацією фільмів і серіалів платформи.