Новини

«Штурм Зони 51»: до військової бази зʼїжджаються любителі НЛО, а влада та військові готуються до найгіршого сценарію

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

George Frey / Getty Images

В американське містечко Рейчел (штат Невада), яке розташовано поруч із секретної базою Військово-повітряних сил США Зона 51, зʼїжджаються любителі НЛО й учасники флешмобу зі «звільнення» прибульців, який має відбудуться 20 вересня. Влада та військові почали готуватися до будь-якого розвитку ситуації, зокрема до штурму бази.

Про це повідомляє Las Vegas Review-Journal.

George Frey / Getty Images

George Frey / Getty Images

Близько 200 людей вже прибули в Рейчел і розгорнули наметові містечка та кемпінги. На місцях встановили біотуалети, обладнали зони відпочинку. У містечку несуть посилене патрулювання загони поліції, медиків і пожежники.

George Frey / Getty Images

George Frey / Getty Images

Більшість учасників Facebook-заходу «Штурм Зони 51, їм всіх нас не зупинити» зараз у Лас-Вегасі, де організатори флешмобу проводять триденний музичний фестиваль Alienstock 2019. Організатори заявили, що продали 3,6 тисяч квитків. Поки невідомо, яка кількість людей приїде з фестивалю в Рейчел, однак представники влади вже пропонують запровадити режим надзвичайного стану.

George Frey / Getty Images

Військові вчергове нагадали, що застосовуватимуть вогнепальну зброю та інше озброєння у разі спроби проникнення сторонніх на базу.

Що таке Зона 51?

Це секретна база ВПС США, розташована неподалік Лас-Вегаса, на південному березі сухого солоного озера Грум-Лейк. База стала основою конспірологічної теорії, згідно з якою американські військові з середини минулого століття проводять експерименти над прибульцями та досліджують НЛО. Ця ідея фігурує у безлічі американських мультфільмів і серіалів.

Великий інтерес користувачів до теорії змови наштовхнув на ідею про штурм бази. За офіційною версією, у Зоні 51 розробляються експериментальні літальні апарати та системи озброєння. Повітряне сполучення над Зоною 51 заборонено. У 2017 році Пентагон підтвердив існування програми з дослідження аерокосмічних загроз.