15 американських штатів ухвалили закони про протидію ґендерній дискримінації від початку руху #MeToo
- Автор:
- Катерина Коваленко
- Дата:
surdumihail / Pixabay
15 американських штатів ухвалили нові закони, направлені на протидію ґендерній дискримінації та сексуальному насильству на робочому місці, з початку руху #MeToo у 2017 році. Про це йдеться в дослідженні Національного жіночого правового центру США, пише Vice.
Закони ухвалили у штатах Нью-Йорк, Каліфорнія, Іллінойс, Меріленд, Арізона, Нью-Джерсі, Вермонт, Далавер, Орегон і деяких інших.
Йдеться переважно про закони, які гарантують однаковий рівень захисту від сексуального насильства на роботі та можливості поскаржитися на непристойну поведінку колег.
- У Франції 29 травня перед судом постала журналістка і засновниця французького руху проти домагань #MeToo Сандра Мюллер. Звинувачення проти неї висунув директор телеканалу Equidia Ерік Бріон. У 2017 році Мюллер розгорнула у Twitter кампанію під хештегом #balancetonporc («здай свиню»), в якій закликала жінок у всьому світі розповідати про випадки сексуальних домагань. Тоді ж вона написала, що Бріон словесно її домагався на одній із вечірок.
- Американський продюсер Харві Вайнштейн, через якого пішла хвиля звинувачень у «харасменті», уклав попередню угоду на $44 млн для врегулювання судових позовів, поданих жінками у справі про сексуальні домагання. За умовами угоди, близько $30 млн підуть групі позивачів, до якої входять передбачувані жертви, кредитори колишньої студії Вайнштейна та деякі колишні співробітники.
- У квітні в Бангладеш протестували через смерть 19-річної Нусрат Джахан Рафі — студентки з невеличкого міста Фені, яка поскаржилася на сексуальні домагання з боку директора школи.