Новини

Україна отримає щонайменше €375 млн на енергетику від США та європейських партнерів

Автор:
Вероніка Довганюк
Дата:

Getty Images / «Бабель»

Партнери нададуть Україні щонайменше €375 млн додаткової допомоги на відновлення енергетичних обʼєктів та у Фонд підтримки енергетики.

Про це повідомив міністр енергетики Денис Шмигаль.

Про внески оголосили на енергетичному «Рамштайні» у Гданську. Зокрема, кошти нададуть такі країни:

На «Рамштайні» були присутні 20 країн, представники ЄС та шість міжнародних організацій.

«За 2026 рік партнери внесли до Фонду підтримки енергетики України понад 317 млн євро. Проте вже зараз загальний обсяг незабезпечених потреб становить понад 650 млн євро», — написав Шмигаль.