Відбір на ЧС-2022: Україна втратила перемогу над Казахстаном

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

Степанов Анатолій / УНІАН

Збірна України з футболу втратила перемогу над збірною Казахстану в поєдинку відбіркового етапу на Чемпіонат світу 2022 року в Катарі.

Перший гол українці забили на 92-й секунді матчу. Роман Яремчук забив гол з-за меж штрафного майданчику.

У першому таймі збірна України тиснула на ворота Казахстану та мала ще кілька шансів забити, але казахів рятував каркас воріт.

У другому таймі гра вирівнялася. Казахстан спочатку зрівняв рахунок, але гол не зарахували через офсайд. Однак на 75 -й хвилині Руслан Валіулін все ж зрівняв рахунок.

У додатковий час Україна вийшла вперед. Після прострілу Віталія Миколенка гол забив Данило Сікан.

Але на останній хвилині матчу казах Руслан Валіулін робить дубль і приносить Казахстану нічию. Матч завершився з рахунком 2:2.

• Нагадаємо, у першому матчі відбору на Чемпіонат світу 2022 року Україна на виїзді зіграла внічию з Францією — 1: 1. З таким же результатом закінчилося протистояння українців із фінами в Києві, а потім і з казахами.