«Дякую за новорічний подарунок». Генерал Кривонос прокоментував своє звільнення з РНБО

Автор:
Катерина Кадакова
Дата:

Звільнений заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) генерал-майор Сергій Кривонос назвав свою відставку «новорічним подарунком».

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Дякую президенту України за новорічний подарунок. Можна звільнити людину з посади, але людину з людини не звільнити!» — заявив генерал-майор.

Коментуючи своє звільнення, Кривонос згадав про законопроєкт про територіальну оборону України.

«На сайті Верховної ради України є лише один проєкт закону «Про територіальну оборону України» № 4504 мого співавторства, зареєстрований 16 грудня 2020 року. Але на сайті президента України зʼявився указ про моє звільнення з посади заступника секретаря РНБО», — зазначив він.

  • Напередодні заступник секретаря Ради нацбезпеки Сергій Кривонос розкритикував ідею Володимира Зеленського про масову мобілізацію жінок і чоловіків у разі нового нападу Росії з Криму. Він зазначив, що більшість українців не готові до цього ідеологічно й не навчені відповідно. «Ми повинні розуміти, що навіть мобілізувавши людей, ми їх повинні ще навчити. Тому що ми ж не воюємо мʼясом, не кидаємо людей десятками тисяч», — зазначив Кривонос.
  • Петро Порошенко 9 квітня 2019 року призначив заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони Сергія Кривоноса головою Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.
  • 30 листопада президент Володимир Зеленський своїм указом № 869/2019 звільнив заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергія Кривоноса з посади в. о. голови Міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави. Також Зеленський вивів Кривоноса зі складу Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.