У Південній Кореї двох зірок K-pop засудили до тюремного увʼязнення за зґвалтування

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Чон Джун Ен перед допитом у поліції Сеулу, 14 березня 2019 року.

Chung Sung-Jun / GettyImages

Суд у Південній Кореї засудив зірок K-pop Чон Джун Ена і Чхве Джон Хуна до шести та пʼяти років вʼязниці за групове зґвалтування, повідомляє ВВС.

Чон Джун Ена також засуджений за незаконне фільмування та розповсюдження відео своїх злочинів. Засудженим також доведеться пройти 80 годин лікування, їм заборонено працювати з дітьми.

Суддя заявив, що Чон Джун Ен «ґвалтував жінок, які були пʼяні та нездатні чинити опір, знімав їх оголеними, а потім поширював це в груповому чаті».

Сам Чон Ен Джун під час суду розкаявся у скоєному. «Я глибоко жалкую про свою дурість і відчуваю велику прикрість. Відтепер я буду жити тільки у каятті», — додав він.

Справу проти обох порушили під час окремого поліцейського розслідування проти іншої суперзірки K-pop — Синні (Лі Син Хен), який, як повідомляється, був учасником чату, де Чон Джун Ен розсилав відео.

Синні, чий колектив Big bang продав понад 140 млн платівок, був звинувачений у постачанні повій потенційним інвесторам. Повідомляється, що поліція виявила ролики Чон Джун Ена під час розслідування справи проти Синні.