Українка Ганна Соловей здобула бронзу чемпіонату Європи з велотреку

Автор:
Анна Воробйова
Дата:

Українська спортсменка Ганна Соловей здобула бронзу на чемпіонаті Європи з велоспорту, який проходить в Апелдорні, Нідерланди, повідомив НОК України.

Соловей виступала в велотреку, в дисципліні «групова гонка». За результатами змагань спортсменка набрала 38 очок (20 за коло переваги і 18 на проміжних фінішах).

Чемпіонкою стала Марія Джулія Конфалоньєрі (46 очок, Італія), а срібною призеркою — Тетяна Шаракова з Білорусі, яка набрала 44 очки.

Ганна Соловей також є срібною призеркою чемпіонату світу з велоспорту 2014 року та чотириразовою чемпіонкою Європи в гонках на шосе та треку.

Це вже друга перемога України на чемпіонаті Європи з велоспорту цьогоріч. Раніше Олена Старікова стала віцечемпіонкою Європи у спринті.